Kontakt

Kristi Ploom

Haridus- ja Teadusministeerium,
programmijuht

Tel: +372 735 0277
E-post: kristi.ploom@hm.ee

Lilian Ariva

Tartu Ülikool, programmi üldkoordinaator

Tel: +372 737 6316
E-post: lilian.ariva@ut.ee

Piret Arusaar

Tartu Ülikool, eelinkubatsiooni tegevussuund (STARTER)

Tel: +372 737 6339
E-post: piret.arusaar@ut.ee

Ülle Kesli

Tartu Ülikool, täienduskoolituste tegevussuund

Tel: +372 737 6213
E-post: ulle.kesli@ut.ee

Katrin Kivisild

SA Innove, praktilise ettevõtlusõppe ja ettevõtliku kooli tegevussuund

Tel: +372 53 543630
E-post: Katrin.Kivisild@innove.ee

Liina Pissarev

Tartu Ülikool, teavituse ja tunnustuse tegevussuund

Tel: +372 737 6339
E-post: Liina.Pissarev@ut.ee

Margit Partei 

Tartu Ülikool, programmi seire

Tel: +372 737 6362
E-post: margit.partei@ut.ee