Finalistid

Meil on rõõm välja kuulutada ettevõtlusõppe programmi ettevõtlikkuskonkursi FINALISTID!

Finalistid on esitatud juhuslikus järjekorras.

Palume kõikidel finalistidel olla valmis esitlema oma ideed 27. novembril Tallinnas Kultuurikatlas toimuvas lõppfinaalis ning osalema sellele järgneval tunnustamisüritusel. Täpsema info saadab  konkursi korraldusmeeskond teile e-kirja teel hiljemalt 16. novembriks.

KATEGOORIA „SOTSIAALNE TEGU KOGUKONNALE“

Vanuserühm 7-10 a.

„Naistevälja kivikalmete korrastamine“ –  Tapa Gümnaasiumi 4a klass

„100 lille, 100 sõpra“ – Rakvere Gümnaasiumi 3a klass

„Linnupeletaja“ – Jõhvi Vene Põhikooli 4c klassi õpilane Dmitri Šaronov

 

Vanuserühm 11-15 a.

“Luulekavad” – Võru Kreutzwaldi kool 7b klass

“Ettevõtlikud nutimunad” – Pärnu Rääma põhikooli õppurid  Ketter Hiiemäe, Rihard Järvesaar, Remo Raiesmaa, Joonas Leemet, Häli Palmiste, Karl-Joosep Raudkivi

Heategevuslik loterii Rakvere Haigla lasteosakonna toetuseks – Rakvere Gümnaasiumi 5. ja 2. klassi õpilased

 

Vanuserühm 16-26 a.

“Changemakers Academy” – Erkki Kuber (TÜ),   Dan Tõnus (University of Groningen)

“Kaardimäng Mälukas”, mis teadvustab noortele uimasite (ehk narkootikumide, alkoholi ning tubakatoodete)  kahjulikkust – Läänemaa Ühisgümnaasiumi 11. klassi õppur Maria Palk

“Ma ei ole UHHUU!” – Katarina Raud Tallinna Kristiine Gümnaasiumist, Anastasia Beljajeva ja Anna Aron Gustav Adolfi Gümnaasiumist, Silvaliis Karu Nõo Reaalgümnaasiumist, Greete Kõrvel Tallinna Reaalkoolist

“Kinoklass Avasilm”– Valga Gümnaasium 12. klassi õppur Kristiina Saaron

Liikumissarjade korraldamine Nõos  – Nõo Reaalgümnaasiumi 12. klassi õppurid Danvar Lendre ja Mattias Laos

 

KATEGOORIA „ÄRITEGU“

Vanuserühm 7-10 a.

Kilekotist helkurid – Jõhvi Vene põhikool 4. klassi õpilane Emili Matjušenko

 

Vanuserühm 11-15 a.

“Paula pood” – Tera Peedu kooli 6 klassi õpilane Pauliina Luure

“Meevõie” – Valga põhikooli  9. klassi õppurid Morris Tann, Janely Rein, Rasmus Susi

“Memo kellad” – Anna Haava nimelise Pala kooli 7. klassi õpilased Urmet Kaur, Rasmus Lille, Henri Põld

“Mängujuhtimise teenus” – Türi Põhikooli 8. klassi õppur Kirke Perillus

 

Vanuserühm 16-26 a.

“Eesti tooted maailma” – Hugo Treffneri Gümnaasiumi gümnasistid Brandon Undrus, Siim Kokkota, Maru Arukask, Anette Gertrud Pello, Triinu Amboja

“Best Ice”, Kalevi kommidega jäätis – Tallinna 21. Kooli 12. klassi õpilased Merilin Priilinn- Türk, Triin Mänd, Bert Palts, Kristjan Pekk

“Rabavee toonik” – Põlva Gümnaasiumi 12. klassi õppurid Hanna Maria Laane, Evar Valentin Pereseld, Katrin Piirimaa